Chcesz zrobić sobie pieczątkę w 3 min? Wyrób pieczątek Wejherowo - sprawdź jak możemy Ci pomóc 2 wyrób pieczątek wejherowo

Chcesz zrobić sobie pieczątkę w 3 min? Wyrób pieczątek Wejherowo – sprawdź jak możemy Ci pomóc

Zastanawiałeś się kiedyś jaka pieczątka będzie dla Ciebie najlepsza? Na rynku jest mnóstwo rodzajów pieczątek i stempli. Małe, duże, okrągłe, datowniki, flashowe i tradycyjne. Wyrób pieczątek Wejherowo – pomożemy wybrać Tobie coś, z czego będziesz zadowolony. Z tego artykułu dowiesz się przede wszystkim o rodzajach pieczątek oraz ich głównych wadach i zaletach.

Rodzaje pieczątek – wyrób pieczątek Wejherowo

Załóżmy, że prowadzisz działalność gospodarczą i potrzebujesz wyrobić sobie pieczątkę firmową. Zwykle taka pieczątka powinna zawierać nazwę firmy, imię i nazwisko właściciela, dane adresowe oraz numer NIP. Dodatkowo można umieścić na niej REGON i numer telefonu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby poszaleć i dodać jeszcze inne elementy takie jak adres e-mail, czy adres strony internetowej. Skupmy się jednak na tym jaki mamy wybór jeżeli chodzi o pieczątki.

Pieczątki flashowe

Jak sama nazwa mówi są to pieczątki wykonane w technologi flashowej. Przy ich wyrobie zostaje naświetlona specjalna gumka, która po nasączeniu tuszem zaczyna odbijać potrzebny tekst. Wyrób pieczątek tą metodą jest u nas możliwy na miejscu. Główną wadą tym stempli jest to, że nie odbijają od razu. Musimy dać im czas, na nasączenie się naświetlonej gumki. Przeważnie jest to około godziny. Jednak jakość odbicia bije na głowę każdy stempel wykonany tradycyjnie. Niestety, nie nadają się one do zbyt częstego stemplowania. Nie będzie z niej zadowolona Pani na poczcie, ani sekretarka w szkole ale do podbijania kilkunastu faktur dziennie sprawdzi się świetnie.

Wyrób pieczątek Wejherowo oferuje pieczątki flashowe w wariancie kieszonkowym oraz standardowym.

wyrób pieczątek wejherowo wagraf flash
Pieczątka flashowa w standardowym wydaniu

Pieczątki tradycyjne

Pieczątki wykonywane metodą tradycyjną są najtrwalsze ze wszystkich. Płytka tekstowa wykonana jest z twardej gumy, na której laserowo wygrawerowana jest treść pieczątki. W połączeniu ze świetnej jakości automatami firmy colop dostępnych w naszej ofercie, otrzymamy pieczątkę, która będzie służyć przez długie lata każdemu. Mało tego, jeżeli będzie taka potrzeba, bez problemu można wymienić w niej samą gumkę, lub poduszkę tuszującą. Automat jest praktycznie wieczny. Wyrób pieczątek Wejherowo – rekomendujemy pieczątki colop. Można zamówić je bez wychodzenia z domu tutaj.

wyrób pieczątek wejherowo
Pieczątki Colop seria IQ

Pieczątki specjalne

Do specjalnych pieczątek zaliczają się pieczątki okrągłe, kwadratowe, datowniki oraz stemple. Jeżeli chodzi o metodę wykonania, to króluje tutaj metoda standardowa z laserowo grawerowaną gumą. Tych pieczątek głównie używają urzędy, szkoły oraz księgowość. Tutaj musimy wpasować się w odgórnie narzucone standardy.

wyrób pieczątek wejherowo - stemple księgowe
Przykład stempla o niestandardowych wymiarach

Jak zamówić pieczątkę?

Pieczątkę można zamówić osobiście przychodząc naszego punktu sprzedaży, lub internetwo wysyłająć poniższy formularz:

Imię i nazwisko osoby zamawiającej.
Telefon kontaktowy osoby zamawiającej.
Określ czy potrzebujesz pieczątki ekspresowej, czy w standardowym terminie do dwóch dni roboczych. Jeżeli nie dokonasz wyboru pieczątka zostanie wykonana w standardowym terminie. Jeżeli wybrałeś opcję "na teraz", w związku z tym, że w danej chwili możemy być zajęci i być z dala od komputera, potwierdź proszę zamówienie telefonicznie.
Tutaj napisz treść swojej pieczątki.
Tutaj napisz ewentualne uwagi do pieczątki

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o cenach pieczątek zapraszamy na naszą stronę.

Pokrótce opowiem tylko, że ceny standardowych pieczątek kształtują się między 59, a 79 zł. Wszystko zależy od wielkości użytego automatu. Jest to oczywiście cena brutto.

Zakończenie

Podsumowując, rodzaj pieczątki zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb. Najważniejsze to pomyśleć jak często będziesz jej używa, oraz na czym Ci najbardziej zależy. Jedni cenią sobie jakość odbicia, inni długowieczność pieczątki. Wszystko zależy głównie od tego, czego potrzebujesz.

Jeśli chciałbyś odwiedzić nas w punkcie zapraszamy pod ten adres.

Wyrób pieczątek Wejherowo – zapraszamy!

1 thought on “Chcesz zrobić sobie pieczątkę w 3 min? Wyrób pieczątek Wejherowo – sprawdź jak możemy Ci pomóc”

  1. Prowadząc firmę, możemy posługiwać się pieczątką, aby zwiększyć wiarygodność naszej działalności. Nie musisz wychodzić z domu, aby zdobyć pieczątkę firmową od doświadczonego grafika. Które informację umieścimy na pieczątce, zależy tylko od nas. Możemy na nich posadzić logo naszej firmy, imię i nazwisko, adres, nip czy numer telefonu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *