Strony internetowe Wejherowo

STRONY INTERNETOWE DLA TWOJEGO BIZNESU

Strony internetowe w przystępnej cenie

Najlepszy stosunek ceny do jakości! Masz pewność, że nie przepłacisz.

Szybkie, bezpieczne i responsywne

Wykonujemy strony według najwyższych standardów, zgdonie z obecnymi trendami.

Szybka realizacja

Dobrze wiemy, że Ci się spieszy i chciałbyś mieć stronę na już.

Co wyróżnia nasze strony?

Oferujemy darmowy hosting i darmową rejestrację domeny na rok czasu

Dwie niezbędne rzeczy, które musisz mieć aby strona internetowa mogła zadziałać to domena (adres strony) i hosting (miejsce na serwerze, na którym przechowywane są pliki strony). Jest to koszt rzędu ok. 200 zł/rocznie. Zamawiając stronę u nas, pierwszy rok pokryjemy za Ciebie. Strony internetowe Wejherowo to w 100% brak dodatkowych kosztów.

Bez ukrytych kosztów!

strony internetowe wejherowo kabel sieciowy
Strony internetowe Wejherowo 1 strony internetowe wejherowo

Nasze strony zabezpiecza certyfikat ssl

Wszystkie dane logowania, dane klientów, dane z formularzy przesyłanych za pośrednictwem strony, na niezapezpieczonej certfikatem stronie latają sobie po sieci w takiej samej postaci w jakiej je wpisaliśmy.  Musisz wiedzieć, że sieć nie jest bezpiecznym miejscem, bezpieczeństwo danych to jedna z głównych rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Każda stroną, którą wykonujemy jest zabezpieczona certfikatem szyfrującym ssl. Strony internetowe Wejherowo – zadbamy bezpieczeństwo.

Stawiamy na bezpieczństwo!

Strona dopasowana do oglądania na smartfonie, tablecie i komputerze

Wiedziałeś, że połowa użytkowników przegląda strony internetowe na urządzeniach mobilnych? Szkoda byłoby stracić połowę ruchu, prawda? Każda nasza strona przystosowana jest do urządzeń mobilnych. Mamy świadomość, jak ważne jest, aby dotrzeć z treścią do każdego. Strony internetowe Wejherowo – dbamy o wszystkich użytkowników.

Responsywność i jeszcze raz responsywność!

strony internetowe wejherowo- komputer i tablet

Do czego właściwie potrzebuję strony?

Dlaczego posiadanie strony internetowej jest takie ważene?

Właściciele małych firma bardzo często zaniedbują swoją stronę internetową. Bierze się to głównie z faktu, że wiąże się to z inwestycją w coś wirtualnego. W coś czego nie możemy dotknąć, użyć, przenieść w inne miejsce, czy postawić na stole. Nie widzimy żadnej funkcji strony internetowej, która mogłaby przynieść nam realne korzyści. Strona jest traktowana jak coś, co nie może w żaden namacalny sposób pomóc naszemu biznesowi. 

Jest to jednak sprawa trochę bardziej skomplikowana. Sama strona to dopiero początek drogi do zdobycia nowych klientów i rozbudowania swojej firmy. Spróbujmy sobie odpowiedzieć na pytanie po co właściwie potrzebna jest mi strona?

Po 1.

Ludzie wszystkiego szukają w internecie. Chcesz kupić kosiarkę, czy telefon? Szukasz w internecie, porównujesz oferty, dzwonisz. Szukasz firmy remontowej? To samo. Chcesz jechać na wycieczkę? Sprawdzasz trasę, noclegi w internecie. Szukasz czegokolwiek? Odpalasz wyszukiwarkę.

Chyba nie chcesz, żeby Cię tam zabrakło?

Po 2.

Strona internetowa wymaga uwagi i czasu. A co jeśli chcemy od razu być widoczni i mieć korzyści ze strony internetowej? Da się tak? Oczywiście , że tak. Mając stronę internetową, możemy zainwestować w płatną reklamę, która będzie pokazywać naszą stronę na samej górze w wynikach wyszukiwania, a efekty widoczne będą od razu!

Zobacz efekty od razu!

Po 3.

Niektórzy traktują stronę internetową tylko i wyłącznie jako narzędzie do pozyskania klientów. Jeśli mam klientów, nie potrzebuję strony. To też tak nie działa. Strona to Twoja wizytówka w sieci. Nawet jeśli musisz komuś odmówić, zostajesz przez niego zapamiętany. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że kiedy będzie szukał usługi którą oferujesz po raz drugi, zadzwoni właśnie do Ciebie.

Pokaż się od jak najlepszej strony.

Zastanów się przez chwilę.

Jeżeli wymienione tutaj powody Cię nie przekonują, pomyśl dlaczego każda duża firma wydaje tysiące złotych na reklamy w internecie, na swoje sklepy i strony internetowe. Jeśli ktoś na coś łoży dużą kasę, to znaczy, że mu się to opłaca. 

Strony internetowe Wejherowo – zbudujemy Twoją wizytówkę w sieci.

Zadzwoń i powiedz czego potrzebujesz!

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Zaufali nam

Strony internetowe Wejherowo i okolice. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszych innych usługach, kliknij w poniższy przycisk